close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • SZKOŁY Z NAUCZANIEM JĘZYKA POLSKIEGO

  •  

    OBWÓD WOŁYŃSKI

     

    Lp.

    Nazwa

    Dyrektor

    Telefon

    e-mail

    Adres

     

    MIASTO ŁUCK

     

    1

    Szkoła nr 1 w Łucku

    Andrij Kycia

    (0332) 72-30-30

    INFO@school1.lutsk.ua

     

    ul. Chmelnyckogo, 4

    43000 Łuck

    2

    Łuckie Gimnazjum nr 4

    im. Modesta Lewyckogo

    Oleksandr Myszkowec

    +38(0332)725179

    gimnazia4lutsk@ukr.net

    Prospekt Woli 25

    43000 Łuck

    3

    Szkoła nr 7 w Łucku

    Nila Kariuk

    (03322)75-76-89

    mail@school7.org.ua

    ul. Dubniwska 14

    43000 Łuck

    4

    Szkoła nr 10 w Łucku

    Oleg Mychalczuk

    (03322) 5-22-81

    znz_lu_10@mail.ru

    ul. Weteraniw 5

    5

    Łuckie Gimnazjum nr 14

    Maria Kardasz

    (03322) 63509

    gimn14@lt.ukrtel.net

    ul. Czrniachowskogo 8

    43018 Łuck

    6

    Szkoła nr 19 w Łucku

    Jurij Lewczenko

    (0332)257610

    Lutskschool19@ukr.net

    ul. Weteraniw 5a

    43000 Łuck

    7

    Łuckie Gimnazjum nr 21 im. Mychajła Krawczuka

    Oleg Kowalczuk

    (0332)715338

    gymnasia21.lutsk@gmail.com

    ul. Krawczuka 14

    43026,  Łuck

    8

    Szkoła nr 22 w Łucku

    Łarysa Kuczer

    (0332)254191

    schol22@ukr.net

    Prospekt Widrodżennia 32

    43000 Łuck

    9

    Szkoła nr 23 w Łucku

    Wiktor Martyniuk

    (0332)258156

    zosh23@ukr.net

    ul. Sofiji Kowalewskoji 56

    43000 Łuck

    10

    Szkoła nr 25 w Łucku

    Wiktor Cejko

    (0332)737077

    school25@lt.ukrtel.net

    ul. Fedorowa 7

    43026 Łuck

    11

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. E. Felińskiej w Łucku 

    Walety Wakoluk - prezes

    (0332)725499

    0677092949

     

    doboszww@gmail.com

     

    ul. Kryłowa 5/7

    43025 Łuck

     

    12

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. T. Kościuszki

    Nina Poremska - prezes

    (0332) 75-05-18

    poremska.nina@gmail.com

     

    ul. Elektroaparatna 3

    43000 Łuck

    REJON KAMIŃ-KASZYRSKI

     

    1

    Szkoła nr1 w Kamiń-Kaszyrsku

    Ludmyła Tiszkowa

    (03357) 23741

    shkola_1@i.ua

    ul. Wola 4

    44500 Kamiń-Kaszyrsk

    2

    Szkoła nr 2 w Kamiń-Kaszyrsku

    Gałyna Kunycka

    (03357)21483, (03357)21087

    NVK2-KK@rambler.ru

    ul. Szewczenka 68

    44500 Kamiń-Kaszyrsk

    3

    Szkoła Ogólnokształcąca w Rakiw Lis

    Oleksandr Kuzmycz

    (03357)90216

    Rakiv-Lis@i.ua

    ul. Szkilna 4

    Rakiw Lis

    Kamiń-Kaszyrski rejon

    44524

    REJON KIWERCIWSKI

     

    1

    Szkoła nr 4 w Kiwercach

    Natalia Beńkowska

    (03365)21969, (03365)21271

    vasvol@ukr.net

    ul. Gałana 3

    45200 Kiwercy

    2

    Żydyczyńska Szkoła Ogólnokształcąca

    Sawa Gontar

    (03365)98940

    sh_juduchun@meta.ua

    ul. Chmelnyckogo 1

    Żydyczyn

    45240

    3

    Pryłucka Szkoła Ogólnokształcąca

    Oksana Suszczuk

    (03365)9-78-40

    shkola_prilytsk@mail.ru

    ul. Kiwerciwska 4

    Pryłucke

    Kiwerciwski rejon

    45243

    REJON WŁODZIMIERZ-WOŁYŃSKI

     

    1

    Szkoła Ogólnokształcąca w Ustyługu

    Iwan Gocyk

    (03342)93417

    ustylugzosh@ukr.net

    ul. Wołodymyrska 4

    44731 Ustyług

    2

    Gimnazjum we Włodzimierzu- Wołyńskim

    Oleksandr Romaniuk

    (03342)23832

    Gimnazija-vv@ukr.net

    ul. 20 Lypnia 21

    44700 Włodzimierz-Wołyński

     

    KOWELSKI REJON

     

    1

    Szkoła nr 1 w Kowlu

    Tetiana Doniusz

    (03352) 59709

    kovel.school1@gmail.com

    ul. Nezależnosti 29

    45008 Kowel

    2

    Szkoła nr 5 w Kowlu

    Jarosław Stasiuk

    (03352) 50402

    sk_5@i.ua

    ul. Teatralna 17

    45000 Kowel

    3

    Szkoła nr 11 w Kowlu

    Gałyna Sydoruk

    (03352)54309

    nvk_11@ukr.net

    ul. Zawodzka 31

    45000 Kowel

    4

    Szkoła nr 12 w Kowlu

    Serhij Szworak

    (03352) 64127

    shkola12kovel@mail.ru

    ul. Symonenka, 76

    45002 Kowel

    5

    Lubłynecka Szkoła Ogólnokształcąca

    Gałyna Zejko

    (03352)56553

    lublinez@kv.lt.ukrtel.net

    ul. Żowtnewa, 36

    45034 Lubłynec

    6

    Szkoła Ogólnokształcąca w Starych Koszarach

    Ludmyła Kowalczuk

    (03352) 96137

    St_koschary@i.ua

    ul. Mołodiżna, 6

    45033 Stari Koszary

    7

    Szkoła Ogólnokształcąca w Melnycy

    Walentyna Archypczuk

    (03352) 91138

     

    ul. Hospitalna, 24

    45080 Melnyca

    8

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Kowlu

    Wacław Herka - prezes

    (03352) 5-05-19

    0935188849

    0501716680

    waclaw.herka@gmail.com

    n_baletska@yachoo.com

     

    ul. Nezałeżnosti 138

    (Szkoła nr 3)

    45-000 Kowel

     

     

    HOROCHOWSKI REJON

     

    1

    Szkoła ogólnokształcąca w Horochowie

    Wołodymyr Zinczuk

    (03379) 21871

    nvk_gorohiv@ukr.net

    ul. Hruszewskogo 5a

    45700 Horochów

     

    2

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Beresteczku

    Halina Sokalska-prezes

    0966229989

    ludddka@ukr.net

     

    ul. Kozacka 10

    45765 Beresteczko

     

    3

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. E. Felińskiej w Horochowie

     

    Klenk Olga - prezes

    0685622990

    skpwh@ukr.net

     

    ul. Chmielnyckogo 43

    45700 Horochów

     

     

    IWANYCZIWSKI REJON

     

    1

    Szkola Ogólnokształcąca Gimnazjum w Iwanyczach

    Maria Szewczyk

    (03372)21237, (03372)21347

    anbil@ukrpost.ua

    ul. Hruszewskogo 28

    45300 Iwanyczi

    2

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Łytoweż

    Tetiana Iwanycka

    (03372)95743

    lutovezzosh@ukr.net

    ul. Nezałeznosti 1

    45325 Łytoweż

    3

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Radowyczi

    Anatolij Szewczuk

     

    radovichizosh@ukr.net

    ul. Radiańska 1

    45333 Radowyczi

    4

    Szkoła Ogólnokształcąca w miejscowości Hrybowyca

    Halyna Dżersz

    (03372)96537

    grybovytsiazosh@ukr.net

    ul. Szkilna 49

    45324 Hrybowyca

     

     

    ŁOKACZYŃSKI REJON

     

    1

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Kołpytiw

    Anatolij Palanyczka

    (0337)494540

    lvo-kolpytiv@ukr.net

    ul. Nowa 1

    45551 Kołpytiw

    2

    Szkola Ogólnokształcąca Gimnazjum w Łokaczach

    Oksana Sacharczuk

    (03374)21144

    loknvk@gmail.com

    ul. Myru 30

    45500 Łokaczi

    3

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Pawłowyczi

    Oksana Neroda

    (03374)95452

    Pavlovychi@yandex.ua

    ul. Szkilna 1

    45510 Pawłowyczi

     

    LUBESZIWSKI REJON

     

    1

    Szkoła w Lubieszowie

    Wiktor Dubko

    (03362)21464, (03362)21465

    NVKlubesh@gmail.com

    ul. Nezałeżnosti 39

    44200 Lubieszów

     

    LUBOMELSKI REJON

     

    1

    Lubomelski NWK Szkoła Ogólnokształcąca – Gimnazjum Rejonowe im. Natalii Uzwij

    Olena Tyszyk

    (03377)2-39-02

    NVK_Lyuboml@ukr.net

    ul. Iljina 3

    44300 Łuboml

    2

    Lubomelska Szkoła Ogólnokształcąca nr 2

    Natalia Łemkina

    (03377)23890

    schoolofluboml2@gmail.com

    ul. Posztowa 16

    44300 Lubpml

     

    ŁUCKI REJON

     

    1

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości – liceum lingwistyczne

    Jewhenij Wozniak

    (0332)79-15-39, (0332)79-15-38

    majakinvk@gmail.com

    ul. 17 Weresnia 72

    45630 Majaky

    2

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Usyczi

    Anatolij Karpinskyj

     

    volinosvitaysuchi@ukr.net

    ul. Kozacka 22 А

    45622 Usyczi

    3

    Kompleks Naukowo-Wychowawczy w Rokyniach

    Iwan Gałaliuk

     

    volinosvita20@ukr.net

    ul. Szkilna 3

    45626 Rokyni

    4

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Zaborol

    Iryna Pryjmaczuk

    (0332)794116, (0332)794249

    volin-osvita4@ukr.net

    ul. Володимирська, 51

    45623 с.Забороль

    5

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Boratyn

    Myrosława Bojczun

    (0332)705222

    boratyn.zosh@gmail.com

    ul. Centralna 6-а

    45605 Boratyn

    6

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Hirka Połonka

    Wasyl Maciałka

    (0332)792871

    volin-osvita6@ukr.net

    ul. Szkilna 3 B

    45607 Girka Polonka

     

    MANIEWICKI REJON

     

    1

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Sytnyca

    Mykoła Własiuk

    (03376)3-21-16

    volodimir.bugaichuk@yandex.ua

    ul. Szkilna 33

    44665 Sytnyca

    2

    Szkola Ogólnokształcąca – liceum w Kołkach

    Witalij Kotełenec

    (03376)32740

     

    ul. Szkilna 3

    44661 Kolky

    3

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. E. Felińskiej w Maniewiczach

    Halina Pawluk – prezes

    0939157556

    skwrnk@gmail.com

    (Szkoła nr 2)

    ul. Komorowa

    44600 Maniewicze

     

    NOWOWOŁYŃSKI REJON

     

    1

    Nowowołyńska Szkola Ogólnokształcąca nr 2

    Ałła Kobysz

    (03344)22933

    kobysh@ukrpost.ua

    ul. Majakowskogo 5

    45400 Nowowołyńsk

     

    2

    Nowowołyńska Szkola Ogólnokształcąca nr 4

    Tajisa Saczuk

    (03344)32660

    newvolschool4@ukr.net

    Bulwar Szewczenki 12

    45400 Nowowołyńsk

     

    ROŻYSZCZEŃSKI REJON

     

    1

    Dubyszczeńska Szkoła Ogólnokształcąca

    Tetiana Dmytrenko

    (03368) 98956

    dchkola@mail.ru

    ul. Zełena 49

    45109 Dubyszcze

    2

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Nosaczewyczi

    Łarysa Kornijczuk

    (03368) 93430

    nosachevichischool@ukr.net

    ul. Mołodiżna 6

    45108 Nosaczewyczi

    3

    Szkola Ogólnokształcąca w miejscowości Kopacziwka

    Iwan Kosmin

    (03368) 99130

    Kopachivka@mail.ru

    ul.Żowtnewa 3

    45150 Kopacziwka

    4

    Rudko-Kozyńska Szkoła Ogólnokształcąca

    Łarysa Ostapczuk

    (03368)94-3-23

    Rudka-school@i.ua

    ul. Żowtnewa, 21а

    45141 Rudka-Kozynska

    5

    Szkoła Ogólnokształcąca nr 1 w Rożyszczach

    Myrosław Maksymiuk

    (03368)21267

    rs137@mail.ru

    ul. 1 Trawnia 5

    45100, Rożyszcze

    6

    Szkola Ogólnokształcąca nr 2 w Rożyszczach

    Olga Pyrohanycz

    (03368)  21503

    rozhschool2@ukr.net

    ul. Dragomanowa, 5

    45100 Rożyszcze

    7

    Rozyszczeński NWK nr 4 Szkoła Ogólnokształcąca

    Jurij Jabłońskyj

    (03368)22576

    nvk-4@ukr.net

    ul. Kondratiuka 15

    45100, Rożyszcze

    8

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. E. Felińskiej w Rożyszczach

    Olga Sachaszczyk - prezes

    0662445668

     

    fugiel@ukr.net

    (Szkoła nr 2)

    ul. Dragomanowa 5

    45100 Rożyszcze

     

    SZACKI REJON

     

    1

    Szkola Ogólnokształcąca w Szacku

    Wałerij Mychalczuk

    (03355)20430, (03355)20573

    shatskzosh@gmail.com

    ul. 50 Rokiw Peremohy 40

    44000 Szack

                 

     

     

     

     

     

     

    OBWÓD RÓWIEŃSKI

     

     

     

    MIASTO RÓWNE

     

    Lp.

    Nazwa

    Dyrektor

    Telefon

    e-mail

    Adres

    1

    Szkoła Nr 2

    Andrij Nahornyj

     

    (0362) 26-94-43
     

    school2.rivne@gmail.com

    33028 Równe,

    ul. 24 Sierpnia 2

     

    2

    Szkoła Nr 26

     

    Volodymyr Dziubak

    (0362) 5- 90-69

    sosch26@com.ua

    33010 Równe,

    ul. Pawluczenka 24

    3

    Szkoła Nr 15

    Svitlana Istomina

    (0362) 22-67-92

    spsh15_rv@mail.ru

    33028 Równe,

    ul. Pushkina 17

    4

    Szkoła «Centr Nadii»

     

    Olena Shenknekht

     

    (0362) 22 -21-43

    c_o_h@i.ua

    33028 Równe,

     ul. Ostafowa  5

    5

    NWK«Szkoła-licej» Nr 12

    Viktoriia Lagodiuk

    (0362) 28-55-92,

    28-77-65

    nvk-12@mail.ru

    33027 Równe,

     ul. Hrushevskoho 81

    6

    Szkoła Nr 18

     

    Viktor Androszczuk

    (0362) 23-00-39,

    23-60-01

    zosch18-rivne@mail.ru

    33000 Równe, ul.Karpińskoho 15a

    7

    Szkoła Nr 13

     

    Mykhailo Bielik

    (0362) 24-12-13

    13_school_rivne@mail.ru

    33022  Równe,

    ul.Haharina 53

    8

    Gimnazjum Humanistyczne

     

    Zoia Makarchuk

    (0362) 26 -59 -84

    rgg2008@ukr.net

    33000 Równe, ul.S.Kowalevskoji 17

    9

    Gimnazjum Klasyczne «Prestyż»

     

    Liliia Kotovska

    (0362) 23 -33- 45

    prestizh92@mail.ru

    33000 Równe, ul.D.Hałyckiego 15

    10

    NWK «Kolegium»

     

    Petro Kudelia

    (0362) 27- 28-56

    rivne_kolegium@ukr.net

    33000 Równe,

    ul.Szewczenka 103

    11

    Kurs języka polskiego w Klubie Grono

     

    prowadzi Luba Wielgus

    (0362) 5-64-10

     

    33000 Równe,

    ul. Soborna 404 b

    12

    Sobotnia Szkoła przy Towarzystwie Kultury Polskiej im. Władysława Reymonta na Rówieńszczyźnie

     

    Władysław Bagiński - prezes

    0962132761

    03626 30887

    bagiński@ukr.net

     

    ul. Fabryczna 16

    33000 Równe

     

    OBWÓD RÓWIEŃSKI

     

    1

    NWK «Szkoła-licej» w Korcu

    Danysh Liudmyla

    (03651)2-17-39

    roxana@korec.com.ua

    34700 Korec, ul. Kyivska, 71

    2

    Wołodymyreckie Kolegium

     

    Anatolii Ostapenko

    (03634) 2-51-39

    kolegium@mail.ru

    34300 Wołodymyrec, ul.Myru 4

    3

    Gimnazjum w Hoszczy

     

    Valerii Skotsyk

    2-11-16, 2-16-30

     

    grdgzagal@ukr.net

    35400 Hoszcza,

    ul. Nezałeżnosti 21

    4

    Gimnazjum zdobunowskie

     

    Ivan Hnatiuk

    (03652) 2- 25 -61

     

    zdgymnasia@ukr.net

    35700 m.Zdołbunów,

    ul. Nezałeżnosti 15

    5

    Szkoła Nr 5 w Zdołbunowie

     

    Zhanna Rudyk

    (03652) 2-40-43

    5_school@list.ru

    35700 m. Zdołbunów, ul.Mickiewicza 36

    6

    Szkoła Nr 3 w Kostopolu

     

    Sholodko Vitalii

    (03657) 2-17-36

     

    35000 m.Kostopil,

    ul. Hruszewskoho 17

    7

    Szkoła Nr 1w Radziwiłłowie

     

    Alla Faievska

    (03633) 4 -15- 67

    nvkrad@bk.ru

    35500 m.Radziwiłłów,

    ul. Hrushevskoho 39

    8

    NWK «Szkoła-gimnazjum» w Ostrogu

     

    Alla Paranytsia

    (03654) 2-20-86

    gimmnaziya@yandex.ru

    35800 m.Ostróg,

    Płoszcza Dekabrystόw, 6

    9

    NWK «Szkoła-kolegium» w Sarnach

     

    Nina Titkova

    (03655)2 -18- 95

    sarny_kolegium@ukr.net

    34500  m.Sarny,

    ul. Czornowoła 1

    10

    Kustyńska Szkoła Ogólnokształcąca

    Oleksii Okseniuk

    (0362) 27-62-94

    kustyn_schcool@ukr.net

    35322  Kustyn,

    Rówieński rejon

    ul.Szkilna 9

    11

    Szkoła w miejscowości Płoske

     

    Zoia Hurko

    (03654) 6 13 21

    ploska.osvita@gmail.com

    35826 Płoske,

    Ostroski rejon ul.Werkhiwska,3

    12

    Szkoła w miejscowości Ożenyn

     

    Olha Koval

    (03654)2 82 46

    ozhenin2.osvita@gmail.com

    35820 Ozhenyn,

    Ostroski rejon

    ul.Shkilna 5-A

    13

    Gimnazjum w Kuzniecowsku

     

    Nadiia Horbachyk

    (03636)2-20-94, (03636)2-19-49

    nadiya10@ukrpost.ua

    34400 Kuznetsowsk,

    ul. Warasz 37

    14

    Starosilska Szkoła

    Choma Kuźmycz

    (03635) 4-52-95

    stare_znz@ukr.net

    34208 Stare Selo

    Rokytniwski rejon

    ul. Szkilna 1

    15

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Ostrogu

    Włodzimierz Filarowski - prezes

    0973754010

    filarovski@gmail.com

    35800 Ostróg,

    ul.Kwitki-Osnowianenka 17

    16

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Dubnie

    Maria Bożko - prezes

    0668791862

    bozko_m@mail.ru

    35600 Dubno,

    pl. Swobody 1,

    17

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Kostopolu

    Maryna Palij – prezes

    (096) 481 56 99

    kostopol.tkp@gmail.com

    35000 Kostopol

    Prow. Szeptyckogo 3

     

    18

    Szkoła Sobotnio-Niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Zdołbunowie

    Zofia Mychalewicz – prezes

    097 3541869

    towarzystwo. zdolbunow@gmail.com

    35700, Zdołbunów

    ul. Fabryczna 18

     

     

     

     

    OBWÓD TARNOPOLSKI

     

    Lp.

    Nazwa

    Dyrektor

    Telefon

    e-mail

    Adres

     

    MIASTO TARNOPOL

     

    1

    Tarnopolskie Ukraińskie Gimnazjum im. I. Franki

    Anatolij Kryżaniwskyj

    (0352)526798, (0352)523243

    gimnazia.ukr@gmail.com

    ul. Kopernika 14

    46001, Tarnopol

     

    2

    Tarnopolskie Klasyczne Gimnazjum

    Wiktor Tryguba

    (0352)261920

    kl_gimnazya@ukr.net

    ul. Werbyckoho 3

    46020, Tarnopol

     

    3

    Tarnopolska Szkoła-Liceum nr 6

    іm. N. Jaremczuka

    Oleksandr Ostapczuk

    (0352) 25-44-16

    school6_ter@mail.ru

    ul. Ruska 6

    46000, Tarnopol

     

    4

    Tarnopolska Szkoła Specjalistyczna z nauczaniem języków obcych nr 5 (jako przedmiot)

    Petro Powroznyk

    (0352)250969

    school5tern@ukr.net

    ul. Kaminna 2

    46001, Tarnopol

    5

    Tarnopolska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr  4 (jako przedmiot)

    Natalia Lewenec

    (0352)526830

    school4_ternopil@i.ua

    ul. Hruszewskoho 2

    46001, Tarnopol

     

    6

    Tarnopolska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 11 (jako przedmiot)

    Pawło Litynskyj

    (0352)269121

    11schoolternopil@gmail.com

    ul. Generała Tarnawskoho 6

    46024, Tarnopol

     

    7

    Tarnopolska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 24 (jako przedmiot)

    Igor Karazija

    (0352)524014

    school24igor@ukr.net

    ul. Żywowa 30

    46008, Tarnopol

     

    8

    Tarnopolska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 18

    Rusłan Zabrockyj

    (0352)525262

    school-18-@ukr.net

    Prospekt S. Bandery 14

    Tarnopol

    46002

    9

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Polskim Kulturalno - Oświatowym Towarzystwie Obwodu Tarnopolskiego

    Piotr Fryz – prezes

    0352 524054

    0352 234162

    +380 97 544 96 57; +380 95 701 32 52

    mira27freez@gmail.com

    ul. Szewczenki 21,

    46001 Tarnopol

     

    OBWÓD TARNOPOLSKI

     

    1

    Borszczowska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 1

    Ludmiła Smykowa

    (03541)21934

    school1bor@ukr.net

    ul. Szewczenki 10

    48702, Borszczów

    2

    Borszczowski NWK «Szkoła Ogólnokształcąca nr 3-Gimnazjum»

    Iwan Krochmaluk

    (03541)21262

    school3ra@ukr.net

    ul. Hruszewskoho 1

    48702, Borszczów

    3

    Buczackie Liceum

    Halina Mychajliw

    (03544)21826

    lyceumbuch@gmail.com

    ul. Łysenka 2

    48403, Buczacz

    4

    Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 2 m. Kopyczyńce

    Natalia Choroszczak

    (03557)41360, (03557)41548

    school2_kop@mail.ru

    ul. Lesi Ukrainki 7 m.Kopyczyńce,

    Husiatyński rejon, 48260

    5

    NWK « Szkoła Ogólnokształcąca nr 1- Gimnazjum» m. Kopyczyńce

    Olga Biłyk

    (03557)41271, (03557)41539

    kopy.school1@gmail.com

    ul. Szewczenki 21

    Kopyczyńce,

    Husiatyński rejon, 48260

    6

    Zaliszczyckie Gimnazjum Państwowe (jako przedmiot)

    Oleksandra Wojczyszyn

    (03554)21334, (03554)21383

    zal-gimnazia@ukr.net

    ul. Bandery 68

    48600, Zaliszczyky

    7

    Dzwyniacka Szkoła Ogólnokształcąca

     

    Lubow Hahaluk

    (03554)24485

    DZWscool@gmail.com

    ul. Nagirianka, 8

    Dzwyniacz

    Zaliszczycki rejon, 48650

    8

    Czernychowecka Szkoła Ogólnokształcąca

    (jako przedmiot)

    Lubomyra Dobrowolska

    (03550)44-5-40

    thernyh_shcool@ukr.net

    ul. Szkilna 1

    Czernychiwci

    Zbaraski rejon, 47370

    9

    Zbaraska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 2

    Hanna Alochina

    (03550)2-13-51

    skola2zb@ukr.net

    ul. Czrnowoła 13

    47302, Zbaraż

    10

    Kozliwska Szkoła Ogólnokształcąca

     (jako przedmiot)

    Mirosława Buczyńska

    (03547)23693, (38096)5186413

    davidmirra@ukr.net

    ul. Halicka 14

    Kozliw

    47631, kozowski rejon

    11

    Kozowskie Gimnazjum im. W.Herety

    Mychajło Grubyj

    (03547)21604, (03547)22544

    gymnasium@ko.te.ua

    ul. Hruszewskoho  7

    47600, Kozowa

    12

    Kozowska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 1

    Natalia Sydoruk

    (03547)21653

    school_1@i.ua

    ul. Hwardijska  9

    47600, Kozowa

    13

    Krzemienieckie Liceum im. U. Samczuka (jako przedmiot)

    Anatolij Awramyszyn

    (03546)22643

    Krem_Liceum@ukr.net  

    ul. B. Charczuka 8

    47003, Krzemieniec

     

    14

    Biłokrynycka Szkoła Ogólnokształcąca

     (jako przedmiot)

    Sergij Oniszczuk

    (03546)52340

    bilschool@ukr.net

    ul. Szewczenki 35

    Biokrynyca

    47013 krzemieniecki rejon

    15

    Terebowlańska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr  3 z nauczaniem języków obcych (jako przedmiot)

    Wira Łazorczyk

    (03551)22039

    trbschool3@ukr.net

    ul. Szewczenki 188

    48100, Terebowla

    16

    Krowynkiwska Szkoła Ogólnokształcąca

    Lubow Zawerucha

    (03551)6-60-10

     

    48135, Krowynka

    17

    Terebowlanski NWK

    Mychajło Mychajluk

    (03551)24449, (03551)24440,

    tergimnazia@ukr.net

    ul. Zastinocka 41

    48100, Terebowla

    18

    Terebowlańska Szkoła Ogólnokształcąca

    nr 1

    Wasyl Pemkowskyj

    (03551)2-12-02

    school.1.1982@gmail.com

    ul. Siczowych Strilciw 51А

    48100, Terebowla

    19

    Kolegium «Znamennia» miejscowośc Zarwanyca

     

    Hanna Zwarycz

    (067)3500137

    znamennia@i.ua

    ul. Klymentia Szeptyckoho, 53

    48143, Terebowla

    20

    Czrtkowskie Gimnazjum

     

     

     

     

    ul. Lesi Ukrainki 5

    48500, Czortków

    21

    Szkoła sobotnia przy Polskim Kulturalno - Oświatowym Towarzystwie im. Bł. Marceliny Darowskiej w Brzeżanach

    Halina Szatruk – prezes

    0354 823531

    +380 97 428 38 57

    halina-sztruk@mail.ru pkotpkot@mail.ru

    ul. Bankowa  2 (biblioteka powiatowa)

    47500, Brzeżany

    22

    Sobotnia Szkoła Języka Polskiego Powiatowa Społeczna Organizacja "Polsko - Ukraińskie Kulturalno - Oświatowe Towarzystwo im. A. Mickiewicza" w Czortkowie

    Maria Pustelnyk - prezes

    03552 20557

    +380 50 926 34 69

    mariapustelnyk@meta.ua

    ul. Zaliznyczna 10

    (Szkoła 2)

    48500, Czortków

    23

    Szkoła Języka Polskiego przy Nadzbruczańskim Towarzystwie Kultury i Języka Polskiego  (Husiatyn, Chorostków, Kopyczyńce і Trembowla)

    Jan Piejko – prezes

    0663154323

    0355 722 349

     

    sudoriw@hotmail.com

    ul. Zakostelna 18

    Sydoriw

    Husiatyński rejon

    48201

    24

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Towarzystwie Odrodzenia Kultury Polskiej im. Julisza Słowackiego w Krzemieńcu

    Jan Moroziuk – prezes

    03546 21935

    +380 63 648 04 95

    tokpk@onet.eu

    ul. Dubieńska, 95

    47002 Krzemieniec

    25

    Szkoła sobotnio-niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej im. Ks. Bronisława Mireckiego w Podwołoczyskach (+Hałuszyńce)

    Maria Krych – prezes

    0354 334536

    +380 96 350 17 57

    marysia.krych@yandex.ru

    ul. Ternopilska, 9,

    47800 Podwołoczyska

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: